polskie

Polskie uzdrowiska: Busko

Poradnik

To wspaniałe uzdrowisko, na obszarze którego każdy krajoznawca znajdzie dla siebie coś ciekawego. Busko-Zdrój to nie tylko znany ośrodek uzdrowiskowy.

Polskie uzdrowiska: Busko

To także bardzo często zwiedzana przez turystów miejscowość turystyczna. Busko-Zdrój to świetne zagospodarowanie, a przede wszystkim rewelacyjna baza noclegowa. To popularne uzdrowisko może się poszczycić sporą ilością hoteli, w których turyści mogą znaleźć tanie noclegi. W uzdrowisku tym czekają również wspaniałe sanatoria, które są bardzo chętnie odwiedzane przez pacjentów z całej Polski.

Busko-Zdrój to bardzo dobre uzdrowisko, na obszarze którego zwalczane są przede wszystkim schorzenia o charakterze reumatycznym a także choroby narządów ruchu. Busko jest zarazem niezwykle istotnym ośrodkiem turystycznym na mapie województwa świętokrzyskiego. Turyści mogą tu zobaczyć m. in. wspaniały Park Zdrojowy oraz wiele wartościowych willi. Kusi także dawny kościół ponorbertański oraz drewniany kościół św. Leonarda. To atrakcje, którym z pewnością warto się tu uważniej przyjrzeć.

Zobacz również Monika Słomiany

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments